Nauczyciel

Zajęcia prowadzone będą przez nauczyciela i coacha z wieloletnim doświadczenie. Nasz trener jest nauczycielem akademickim od 15 lat (zajęcia na Uniwersytecie w Białymstoku oraz Politechnice Białostockiej), a także nauczycielem pracującym na podstawowych i średnich poziomach edukacyjnych oraz w szkole międzynarodowej (były pracownik II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku oraz International Baccalaureate World School No. 6159).

Szacunek do drugiego człowieka jest najważniejszy. Słuchanie potrzeb uczniów i dostosowywanie się do ich tempa, to postawy współpracy podczas procesu edukacyjnego. Stawiam na szacunek i dobrą komunikację. Potrafię zainteresować ucznia matematyką m.in. poprzez przełożenie treści na aspekt aplikacyjny – zastosowanie omawianych treści w praktyce. Tworze bezpieczne i komfortowe środowisko do nauki i odkrywania  często uśpionych możliwości. Matematyką można się bawić i to pokazuje podczas zajęć”.

Opinia jednego z uczniów:

Takiego nauczyciela jak pani Kasia nie miałem nigdy dotąd. Przygotowała mnie do matury w zaledwie dwa miesiące praktycznie od zera. Potrafi tłumaczyć matematykę w sposób prosty i bardzo przyjemny. Zdecydowanie polecam”.

Szymon